Loverhome Apartment 10

Loverhome Apartment 10 Rzym położony jest w dzielnicy Rahlstedt oraz oferuje widok na miasto.

Obiekt noclegowy dysponuje miejscem do pobytu dziennego, garderobą i miejscem do siedzenia oraz takimi udogodnieniami jak zmywarka i klimatyzacja. Zaletą apartamentu jest obecność suszarki do włosów, bezpłatnych kosmetyków i ręczników kąpielowych w łazience. Znajdziesz tu również bidet, oddzielną toaletę i prysznic.

Obiekt jest wyposażony w aneks kuchenny, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki.

Bazylika Czterech Koronowanych Świętych znajduje się 25 min piechotą od apartamentu, a Bazylika św. Jana na Lateranie - mniej niż 1 km. Prawie 30 min pieszo od tego apartamentu znajduje się również Cyrk starożytny Circus Maximus. Loverhome Apartment 10 jest położony kilka kroków od stacji metra Re di Roma i 15 km od lotniska Rzym Ciampino.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Loverhome Apartment 10 Rzym
Dragonfly Garden
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Dragonfly Garden

466 m od nieruchomości
USD 107 USD 96
za noc
Rome Eyes
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Rome Eyes

5.0
Przyjemnie 0 opinii
543 m od nieruchomości
USD 157 USD 141
za noc
Domus Licia
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Domus Licia

595 m od nieruchomości
USD 85 USD 77
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    13 km

    Stacje kolejowe

    Roma Tuscolana Train Station
    1,4 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Herbata i kawa
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji058091-CAV-13251,058091-CAV-15861,IT058091B4FBVYCS8K,IT058091B4FJFYMKCT
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Loverhome Apartment 10 akceptuje zwierzęta?
      Niestety Loverhome Apartment 10 nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Loverhome Apartment 10 jest kuchnia?
      W Loverhome Apartment 10 goście znajdą aneks kuchenny z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    13 km

    Stacje kolejowe

    Roma Tuscolana Train Station
    1,4 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Loverhome Apartment 10 Rzym

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij